Wspomaganie układu krążenia dzięki lekom OTC – Padma 28 Formuła

W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia jest bardzo szybkie, a stres i ciągłe zmęczenie wpływają na nasz organizm, dbanie o zdrowie stało się bardzo ważne. Jednym z najważniejszych elementów naszego zdrowia jest układ krążenia, który odpowiada za dostarczanie tlenu i substancji odżywczych do komórek naszego organizmu. W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tego układu oraz zapobiegania różnym chorobom powstały specjalne leki, na przykład Padma 28 Formuła (lek OTC).

Czym jest Padma 28 Formuła?

Padma 28 Formuła to preparat ziołowy, który stosowany jest w celu wspomagania między innymi układu krążenia. Zawiera on w swoim składzie aż 23 roślinne składniki, takie jak, min.:

 • korzeń auklandii;
 • ziele orlika;
 • kwiat goździka;
 • kwiat nagietka;
 • ziele rdestu ptasiego i wiele innych.

Wszystkie te składniki działają synergicznie, czyli wzajemnie się uzupełniają, co przyczynia się do skuteczniejszego działania preparatu.

Jak działa Padma 28 Formuła?

Preparat Padma 28 Formuła działa na wiele sposobów.

Łagodzi takie objawy, jak:

 • zimne stopy i dłonie;
 • uczucie zmęczonych i ciężkich nóg;
 • skurcze łydek;
 • mrowienie i drętwienie;
 • dolegliwości bólowe nóg podczas chodzenia.
 • Co powodują zaburzenia krążenia obwodowego?
 • Zaburzenia krążenia obwodowego mogą zmniejszyć dopływ tlenu do tkanek i powodować objawy takie jak skurcze (np. po wysiłku), ból, drętwienie, mrowienie w kończynach. Niewłaściwe funkcjonowanie żył w nogach, może prowadzić do uczucia ciężkości i napięcia w nogach, w szczególności u osób, które muszę dużo stać w ciągu dnia.
Zobacz również:  Jakie właściwości lecznicze ma borówka amerykańska?

Kto może stosować Padma 28 Formuła?

Preparat Padma 28 Formuła może być stosowany zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci powyżej 6 roku życia. Ze względu na swoje właściwości, może być stosowany przez osoby z różnymi schorzeniami układu krążenia, takimi jak choroba niedokrwienna serca, miażdżyca czy żylaki. Może też być stosowany jako środek zapobiegawczy u osób narażonych na ryzyko chorób układu krążenia, np. u osób z nadwagą, palaczami czy osobami prowadzącymi siedzący tryb życia.

Jak stosować Padma 28 Formuła?

Preparat Padma 28 Formuła należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Zwykle dawkowanie wynosi 2-3 razy dziennie po jednej tabletce. Preparat należy przyjmować przed posiłkiem, popijając wodą. Ważne jest też, aby nie przekraczać zalecanej dawki.

Czy Padma 28 Formuła może powodować skutki uboczne?

Zobacz również:  Zaburzona bariera hydrolipidowa – objawy, przyczyny i kosmetyki

Preparat Padma 28 Formuła jest preparatem ziołowym, co oznacza, że nie wymaga recepty i może być kupiony bezpośrednio w aptece. Ze względu na swoje naturalne składniki, preparat ten rzadko wywołuje skutki uboczne. W niektórych przypadkach, w szczególności u osób z nadwrażliwością na któryś ze składników, mogą wystąpić niepożądane reakcje, takie jak bóle brzucha, biegunka, czy też reakcje alergiczne.

Padma 28 Formuła to preparat ziołowy, który może pomóc w poprawie zdrowia układu krążenia. Dzięki naturalnym składnikom preparat ten może być stosowany przez osoby z różnymi schorzeniami, ale również jako środek zapobiegawczy. Ważne jest jednak, aby przed rozpoczęciem stosowania preparatu skonsultować się z lekarzem, szczególnie jeśli mamy już jakieś choroby przewlekłe. Zaleca się stosować lek po zdiagnozowaniu przez lekarza i wykluczeniu poważniejszych stanów chorobowych.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

[Total: 1 Average: 5]