Nauka języka angielskiego – nie gramatyka i kucie słówek, lecz swobodna rozmowa

Czy nauka nowego języka może być przyjemna? Jeśli odrzucisz znane ze szkoły katorżnicze metody, to z pewnością tak. Skorzystaj z platformy, która gwarantuje płynną znajomość danego języka już w 3 miesiące. Gdy ukończysz angielski kurs onlinem, zniknie trema przed swobodną rozmową.

Tradycyjne metody vs. nowoczesne podejście do nauki angielskiego

Każdy wie, jak wygląda nauka języka angielskiego w szkole. Wkuwanie słówek i form gramatycznych na pamięć oraz sprawdziany i testy, które mają za zadanie ocenić wiedzę zapominaną już po tygodniu. W ten sposób nie da się skutecznie nauczyć żadnego języka. Na naszej platformie oferujemy nie sztywny grafik zajęć, lecz stały dostęp do wciągających materiałów online. Możesz powtarzać dany materiał bez końca, a nauka przez skojarzenia i poruszanie bieżących tematów przychodzi z łatwością. Otrzymasz także gwarancję swobodnej komunikacji w języku angielskim już po 3 miesiącach albo zwrot pieniędzy. Na czym polega sukces naszej metody nauki języka angielskiego online?

Sprawdzone i niezawodne kursy angielskiego online

Gramatyka od podstaw i oficjalny żargon, którego nigdy nie usłyszysz na żywo? Taka forma nauki u nas nie przejdzie. Z nami naukę języka angielskiego rozpoczynasz od swobodnych rozmów i znajomości niezbędnych w codziennym życiu słówek. Dlatego już po 3 miesiącach dogadasz się w anglojęzycznym kraju podczas pobytu w pracy, na wakacjach, zakupach czy w szpitalu. W ofercie znajdziesz poukładaną wiedzę, w formie map myślowych i quizów, dzięki czemu nauka angielskiego online bardziej przypomina grę komputerową, którą możesz załadować w dowolnym momencie. Sprawimy, że będziesz się dobrze bawić i nawet nie zauważysz, jak szybko robisz postępy.

Kto najbardziej skorzysta z takiej formy nauki języka?

Wszystkie zajęcia i etapy nauki podporządkowane są pod osoby nastawione na szybkie opanowanie sprawnej komunikacji w danym języku. Jeśli masz więc zamiar wyjechać w najbliższym czasie za granicę, sprawimy że już po 3 miesiącach kursu pokonasz barierę językową. Zajęcia zostały stworzone także z myślą o wszystkich, którzy odczuwają tremę przed mówieniem w obcym języku. U nas native speakerzy nie wytykają błędów – wręcz przeciwnie, są one bardzo pożądane, bo stanowią najkrótszą drogę do sukcesu. Pamiętaj, nawet rodowici mieszkańcy Wysp Brytyjskich nie posługują się na co dzień perfekcyjnym angielskim. Im więcej rozmów przeprowadzisz, tym łatwiej będzie Ci się porozumieć. Dlatego przygotowaliśmy spotkania online z native speakerami, minimum 2 razy w tygodniu w dogodnym dla kursanta terminie.

Jak wygląda nauka języka angielskiego online?

Wystarczy wybrać język spośród bogatej gamy dostępnej na platformie i rozpocząć kurs krok po kroku. Uzyskasz dostęp do ponad 80 3-5 minutowych podcastów, dzięki którym niepostrzeżenie opanujesz np. język angielski online. Nagrania są dynamiczne i intrygujące. Podczas podcastu 2 osoby rozmawiają na początku w języku polskim, by następnie zastępować najważniejsze słówka angielskimi odpowiednikami. Materiały pokrywają ponad 1000 najczęściej używanych słów. Oprócz tego co najmniej 2 razy w tygodniu porozmawiasz z jednym z naszych native speakerów.

Ponadto kursanci mogą pobrać dedykowaną aplikację, dzięki której możesz uczyć się gdzie i kiedy chcesz ze zbioru 1000 najbardziej potrzebnych słówek. Obawiasz się, jak poradzisz sobie z opanowaniem gramatyki? Spokojnie, zanim wdrożymy najważniejsze zagadnienia z gramatyki w lekcje angielskiego, każdy kursant musi opanować słownik w aplikacji. Z nauką angielskiego jest jak z każdą inną domeną wiedzy – tylko systematyczne powroty i korzystanie z materiału w różnych sytuacjach pozwoli opanować język obcy. Ponad 80 gotowych map myśli pozwoli Ci lepiej zapamiętać zwroty i znaczenia na bazie luźnych skojarzeń.

Co wyróżnia właśnie ten kurs angielskiego online?

Zanim wykupisz aż 5-letni dostęp do kursu, który zapewnia możliwość nauki z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Poznasz nasze sposoby na szybką naukę słówek, a samo poznanie języka zaczniesz traktować jak grę. By wziąć udział w kursie online, wystarczy tylko raz wykupić dostęp, a uzyskasz dostęp do wszystkich dodatkowych materiałów i aktualizacji. U nas nie czekają na Ciebie żadne sprawdziany, a rozwój umiejętności językowych następuje całkowicie naturalnie. Już po pół roku nauki języka angielskiego online masz gwarancję zdania egzaminu B1 (PET) lub zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia.

Pasja do efektywnej nauki języka

Leķcje angielskiego online różnią się od tradycyjnej nauki języka jak dzień od nocy. Kurs online sprawi, że nie będziesz tracić czasu na poznanie wszystkich 45 czasów i końcówek każdego czasownika. Pragniesz odczuć efekty już po pierwszym tygodniu po rozpoczęciu kursu? Wypróbuj jedyny w swoim rodzaju angielski kurs online, stworzony na bazie naukowych metod, które zawsze działają. Z platformy do nauki angielskiego korzysta już prawie 10 tysięcy osób o każdym poziomie zaawansowania. Wybierz kurs, który skutecznie motywuje i nie czekaj dłużej – dołącz do nas.