Jaką Toyotę wybrać dla rodziny?

Wybieranie auta rodzinnego to nie lada wyzwanie. Musi spełniać ono szereg różnorodnych wymagań nie tylko z zakresu funkcjonalności i osiągów, ale także i bezpieczeństwa. Jeden z najlepszych możliwych zakupów, to nowa Toyota Corolla. To legendarne auto, którego nowe wersje ciągle są niezwykle popularne wśród kierowców. Sprawdź na jakie modele warto zwrócić uwagę w szczególności!

Nowa Toyota Corolla Cross – wszechstronny wybór

Szukasz samochodu, który oferuje dużą przestrzeń zarówno dla pasażerów, jak i bagażu? Nowa Toyota Corolla Cross to auto, które może przypaść Ci do gustu. To kompaktowy SUV, który idealnie sprawdza się jako pojazd dla całej rodziny. Zmieścisz w nim bez problemu dodatkowy sprzęt, akcesoria dziecięce czy pokaźne zakupy.

Co istotne dla każdej rodziny, nowa Toyota Corolla Cross to auto ekonomiczne. Jest dostępna w wersjach z silnikiem hybrydowym o pojemności 1.8 lub 2.0. Dzięki temu zapewnia spalanie na bardzo niskim poziomie i realnie przyczynia się do oszczędności paliwowych. Na dodatek ma bardzo niską emisję CO2. W ten sposób członkowie rodziny nie muszą martwić się o spaliny i ich zgubny wpływ na zdrowie.

Zobacz również:  Jaki jest wpływ aktywności fizycznej na zdrowie człowieka?

Nowa Toyota Corolla Cross, jako rasowy crossover, ma także wyższe zawieszenie. Dzięki temu idealnie sprawdza się na rodzinnych wypadach poza miasto. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie aktywny tryb życia!

Nowa Corolla Sedan – dla wielbicieli klasyki

A może klasyczna Corolla w wersji sedan? To jeden z najpopularniejszych modeli Toyoty, który od lat cieszy się niegasnącym zainteresowaniem kierowców. Idealnie sprawdzi się zarówno w mieście podczas zakupów, drogi do pracy i szkoły, a także i na dłuższych wyjazdach z całą rodziną.

Nowa Corolla Sedan charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, wygodnymi siedzeniami zapewniającymi wysoki komfort podróży oraz zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa. Ma na wyposażeniu między innymi układ awaryjnego zatrzymania pojazdu, proaktywnego asystenta jazdy czy system przypominający o sprawdzeniu tylnych foteli przed opuszczeniem pojazdu.

Co istotne, nowa Corolla Sedan występuje zarówno w wersjach z napędem benzynowym, jak i hybrydowym. Dzięki temu można łatwo dopasować ją do własnych preferencji i stylu jazdy.

Zobacz również:  Ile kcal ma kebab? Czy można jeść kebab na diecie?

Nowa Toyota Corolla TS Kombi – pomieści wszystko

Kombi to nadwozie, które od zawsze kojarzy się rodzinnie. Dzięki dużej przestrzeni bagażowej żaden wyjazd nie będzie już problemem. W szczególności docenią je rodzice, którzy muszą wozić wózki dziecięce albo inny większy sprzęt.

Nowa Toyota Corolla TS Kombi, podobnie jak Cross, jest dostępna przede wszystkim z napędem hybrydowym 1.8 i 2.0. Wykorzystanie tej technologii pozwala na znaczne oszczędności paliwa podczas jazdy w mieście i zminimalizowanie emisji spalin praktycznie do zera. To także świetny wybór dla tych, którzy cenią sobie wysoki komfort jazdy i ciche działanie auta.

Nowa Toyota Corolla TS Kombi jest dostępna w bardzo wielu konfiguracjach, jeżeli chodzi o funkcje dodatkowe. Dotyczy to nie tylko systemów bezpieczeństwa, ale także wyposażenia multimedialnego i nie tylko. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych modeli Toyoty, skontaktuj się z salonem Toyota Ukleja. Na pewno pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!