Jak dobrze zrobić facetowi loda? O czym warto pamiętać?

Idealny lód nie istnieje! Nie ma jednego sposobu na to, by w pełni usatysfakcjonować każdego mężczyznę. Przede wszystkim należy mieć świadomość tego, jak bardzo jesteśmy różni. Te różnice dotyczą także sfery łóżkowej. Bardzo dobrym podejściem jest, to gdy do robienia loda podchodzi się na luzie, jak do wspaniałej zabawy. W efekcie nie tylko z łatwością uda się wejść w odpowiedni rytm, ale i emocje będą mogły wskoczyć na właściwy tor, by podgrzać atmosferę i przygotować do sexu. Nie każdy lód musi prowadzić do niego, jednak często tak bywa.

Jak dobrze zrobić facetowi loda? Od czego zacząć?

Podstawą jest oczywiście sprawdzenie, czy druga strona ma ochotę na taką przyjemność. Nie zawsze jest nastrój, czasami zdarza się uczucie dyskomfortu, dlatego warto zacząć od delikatnych pieszczot ust, schodzić coraz niżej aż do pasa. Jeśli partner nie powstrzyma pocałunków, co więcej, przyjmie pozycje, która ułatwi rozpięcie spodni, można być spokojnym. Nie wolno się śpieszyć, ponieważ czas jest złym doradcą. Dlatego na robienie loda należy przeznaczyć czas, w którym czujemy się komfortowo w swojej obecności, jesteśmy wyluzowani i podnieceni.

kobieta robi loda facetowi

Jak dobrze zrobić facetowi loda? 5 ważnych porad!

1. Czas – dajcie sobie czas, by móc się zrelaksować. Można rozpocząć od delikatnego masażu karku, klatki piersiowej, pleców, a następnie delikatnie schodzić w dół. Bez pośpiechu, z pewnością po dłuższej chwili znajdziecie wspólny rytm.

2. Delikatność – to niezwykle ważne, ponieważ zaczynając od delikatnych pieszczot, można nie tylko przygotować penisa na więcej, ale pozwoli to na napełnienie się ciał jamistych krwią. Delikatne pieszczoty dłonią, ale również ustami sprawią, że nie tylko wejdzie w stan gotowości, ale równie ważne jest jego odpowiednie nawilżenie. Zbyt sucha skóra na penisie może powodować podrażnienia, a u wielu mężczyzn nawet ból. Sprawdzanie, jak mężczyzna reaguje, pomaga, w zachowaniu odpowiedniego rytmu, ale także w bardziej śmiałych ruchach.

Zobacz również:  Błona dziewicza — jak sprawdzić, czy jest przebita?

3. Rytm – odpowiedni rytm działania sprawi, że mężczyzna będzie podkręcony, a jego puls przyśpieszy. Często facet instynktownie porusza biodrami, dlatego warto trzymać się tego rytmu w taki sposób, by usta delikatnie przesuwały się po penisie tylko odrobinę. Warto skupić się na mocy ssania, ale także tym, jak mocno są one zaciśnięte, ponieważ od tego będą zależały wrażenia, których można w ten właśnie sposób dostarczyć. Dla wielu mężczyzn uwielbia zmienny rytm. Dlatego naprzemiennie szybsze i wolniejsze ruchy nie tylko spotęgują rozkosz, ale przede wszystkim będą zaskoczeniem dla mężczyzny, co wpłynie pozytywnie na jego satysfakcję.

4. Napięcie – budowanie napięcia w trakcie całego oralu to nie tylko sposób na przygotowanie ciał do dalszego działania. Należy skupić się na odczuciach faceta. Z pewnością z wyrazu twarzy można będzie wyczytać, czy wszystko jest w porządku, czy jednak warto zmienić rytm, czy moc, z jaką się bawimy penisem. Budowanie napięcia to także powolne pieszczoty, zanim dobierzemy się do oralu. Warto postawić na pieszczoty ust, karku, brzucha, wnętrza ud, ponieważ u mężczyzn są to strefy erogenne. Pobudzenie seksualne powinno obejmować całe ciało, ponieważ w ten sposób buduje się napięcie.

5. Moc – bardzo wiele osób obawia się, że zbyt intensywnie będzie pieściło penisa. Oczywiście, należy zaczynać delikatnie, skupić się na nawilżeniu zarówno wnętrza ust, jak i samego penisa. Jednak moc, z jaką należy robić loda, jest kwestią indywidualną, dlatego tutaj również trzeba obserwować ciało mężczyzny, który z pewnością da znać, że jest wszystko w porządku, bądź też jednak nie.

Zobacz również:  Panseksualizm a biseksualizm - czym się różnią?

Jak dobrze zrobić facetowi loda? Czego nie robić?

1. Nic na siłę! Jeśli mimo delikatnej zachęty mężczyzna nie będzie zainteresowany tą formą pieszczot- odpuść. Nie ma nic gorszego, niż zmuszanie się do aktywności seksualnej tylko z uwagi na dobro drugiej strony.

2. Nie śpiesz się! Należy dać sobie czas, zadbać o poczucie komfortu każdej strony, ponieważ tylko dzięki temu, uda się dać przyjemność.

3. Nie wyśmiewaj! Zdarzają się różne sytuacje, w tym także problemy z erekcją, przedwczesny wytrysk. Wiadomo, że mężczyźni również muszą nauczyć się tego, jak funkcjonuje ich ciało, zdarzają się także sytuacje stresujące, w których wymyka się wszystko spod kontroli.

4. Nie stosuj przemocy! – wobec penisa. Często zbyt mocne robienie loda może być nie tylko nieprzyjemne, ale przede wszystkim może powodować ból, a nawet można w ten sposób uszkodzić penisa. Nawet jeśli chcemy mocniej zrobić loda, warto obserwować, jakie sygnały wysyła partner, skupić się na tym, by wszystko było w porządku.

5. Nie pośpieszaj! Często po dłuższym oralu dotyka niecierpliwość, w których pośpieszamy partnera, by szybciej doszedł. Pod żadnym pozorem nie można tego robić, gdyż przyniesie to odwrotne skutki.

Podejdź do robienia loda jak do wspaniałej zabawy, wyluzuj, nie śpiesz się, a wszystko będzie dobrze. Pamiętaj! Trening czyni mistrza! 🙂
Zobacz także inne sposoby na seks bez penetracji.