Jak zostać konsultantką Avon i dlaczego warto?

Kosmetyki Avon są znane na całym świecie jako linia dobrej produkty, więc nic dziwnego, że są cenione i pożądane. Ale Avon pozwala także rozwijać się w sprzedaży bezpośredniej dla konsultantek Avon. W firmie Avon nie tylko sprzedajesz produkty, ale także możesz tworzyć własny zespół. Z najlepszych konsultantek tworzeni są bowiem nowi liderzy. Ale od czegoś trzeba zacząć. Co ci daje bycie konsultantką Avon? Co może konsultantka Avon? Jak zostać konsultantką Avon? Czy warto zostać konsultantką Avon? Zostań konsultantką Avon już dziś!

Za co cenimy produkty Avon?

Kosmetyki Avon są znane niemal każdej kobiecie. Posiadając katalog Avon możesz czerpać z wysokiej jakości kosmetyków i produktów Avon, zarówno kupując je u konsultantek, jak i samemu stając się konsultantką.

Za co jednak tak cenimy Avon? To firma, która sprzedaje nie tylko kosmetyki, ale także inne produkty użytkowe tj. biżuteria czy galanteria. Wszystkie produkty są piękne, dobrze wykonane, a sam skład kosmetyków jest naturalny. Cenimy Avon za szeroki wybór, wszechstronność, dostępność, szybkość realizacji czy atrakcyjną cenę.

Zostań konsultantką i zapisz się do klubu Avon – jak utworzyć konto Avon?

Jeśli pytasz jak zostać konsultantką avon, to nie ma nic prostszego! Już dziś możesz być w klubie Avon! Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie, klikając w opcję rejestracja Avon, gdzie utworzysz swoje konto konsultantki.

Wchodząc na rejestrację konta, wystarczy uzupełnić swoje dane, potwierdzić rejestrację, klikając na link w mailu, utworzyć swoje hasło, a następnie otrzymasz swój indywidualny numer personalny.

Mając konto, możesz korzystać ze strefy konsultantki Avon i złożyć pierwsze zamówienie. Co ważne, jeśli chcesz oferować produkty Avon swoim znajomym, zostaniesz przypisany do swojego opiekuna. Gdy chcesz kupować taniej, jedynie dla własnych potrzeb, ta sama osoba może ci także służyć pomocą.

Zalety dla konsultantki Avon

Dla nowych konsultantek czeka w programie wiele korzyści. Możesz zamawiać kosmetyki na własnych zasadach, bez obowiązku składania zamówień w każdym katalogu.

Należenie do grona konsultantek Avon to między innymi poczucie bezpieczeństwa i możliwość zwrócenia produktów w ciągu 90 dni, brak opłat rocznych, darmowe katalogi i gwarantowany rabat, niezależnie od wielkości zamówienia.

Będąc konsultantką Avon możesz korzystać z nowoczesnych narzędzi online, szerokiej oferty szkoleń, możesz też wykorzystywać oferty specjalne jedynie dla siebie. Praca w Avon to także wysokie zarobki i możliwość rozwoju, a także budowania swojego własnego zespołu w przyszłości!

Wejdź koniecznie na naszą stronę i dowiedz się, co jeszcze zyskujesz!