Strapon – poznaj gadżet, który skutecznie pobudza fantazje

Seks jest niezwykle ważną aktywnością w życiu każdego człowieka. Choć niegdyś gadżety miłosne były tematem tabu, to teraz są one niemalże obowiązkowym przedmiotem w szafce nocnej. Strapon jest idealnym dodatkiem do sypialni, który w oryginalny sposób pobudza partnera. Nie ma znaczenia, czy planujesz urozmaicić intymne zbliżenie z kobietą, czy z mężczyzną- dildo na pasku w obu sytuacjach sprawdzi się idealnie.

Czym jest dildo na pasku?

Dildo na pasku, popularnie nazywane strapon, to świetne urozmaicenie seksu dla par, bez względu na orientację seksualną i wiek partnerów. Ten i inne gadżety miłosne, jakie można znaleźć na https://veneria.pl/, przerywają monotonię w sypialni. Dzięki dildo na pasku zyskacie możliwość poznania zupełnie nowych doznań podczas intymnego zbliżenia. Gadżet ten składa się z dwóch elementów. Pierwszym jest uprząż, którą zakłada się na biodra lub wokół talii, może mieć ona wiele postaci, np. bielizny o różnym kroju, bądź składać się z pasków. Drugą częścią jest oczywiście dildo, które należy przymocować do uprzęży- w ten sposób można zyskać całkowicie nową zabawkę do sypialni. Gadżet ten może być używany na wiele różnych sposobów, na przykład możecie odwrócić role w sypialni i to kobieta może stać się osobą dominującą. W parach dwóch kobiet jest to niezastąpiona zabawka zapewniająca przyjemne doznania, które łudząco przypominają prawdziwy seks.

Zobacz również:  O czym świadczy utrzymujący się stan podgorączkowy?

Dlaczego dildo na pasku powinno znaleźć się w każdej szafce nocnej?

Strapon koniecznie musi znaleźć się w waszej szafce nocnej, a dlaczego? Jego używanie przede wszystkim przerywa monotonię i rutynę. Jest to gadżet, który może być używany bezpośrednio w stronę mężczyzny i kobiety- zatem śmiało możecie się nim bawić na przemian. Dildo na pasku daje kobiecie możliwość dominacji w łóżku- w parach heteroseksualnych jest to ciekawym, nowym doświadczeniem i z pewnością zaskoczy to partnera, zaś w parach homoseksualnych dwóch kobiet jest to wspaniały gadżet, który pozwala na doznania niemalże identyczne jak podczas seksu z mężczyzną- jest to bardzo wygodne, gdyż kobieta nie musi go trzymać, by zapewnić swojej partnerce pełną penetrację.

Zobacz również:  Seks bez penetracji – dlaczego warto i jak go uprawiać?

Kogo szczególnie zadowoli zabawa z dildo na pasku?

Dildo na pasku, które dostępne jest na https://veneria.pl/61-strap-on, polecane jest wszystkim kobietom, które pragną doznać przyjemności, parom, u których pojawiła się nieproszona rutyna, a także mężczyznom lubiącym seks analny, tzw. pegging.