Druk cyfrowy katalogów – co warto o nim wiedzieć?

Druk cyfrowy całkowicie zrewolucjonizował sposób, w jaki tworzy się materiały reklamowe i inne dokumenty. Zapewnia zupełnie inną jakość – szybkość i personalizację. Dowiedz się o nim więcej!

Druk cyfrowy zaliczany jest do bardzo popularnych metod druku, dlatego też powszechnie stosuje się go w wielu zadaniach, jak produkcja materiałów reklamowych (zwłaszcza małoformatowych) typu katalogi, wizytówki, ulotki, broszury itp. To nie dziwi, biorąc pod uwagę korzyści, jakie zapewnia. O nich właśnie napiszemy w kolejnych akapitach, polecają przy okazji sprawdzoną usługę drukowania cyfrowego!

Jakie zalety zapewnia druk cyfrowy?

Druk cyfrowy katalogów jest przede wszystkim bardzo szybki, co pozwala na stworzenie wielu kopii w krótkim czasie. Nie wymaga to żadnych skomplikowanych przygotowań, takich, jakie mają miejsce w przypadku tradycyjnych maszyn drukarskich. Szybkość druku nie wpływa w żaden sposób na jego jakość, która zawsze pozostaje na wysokim poziomie. Nie ma też problemu, by tworzyć niski nakład, jak i zdecydowanie większy, dzięki temu łatwo zapewnić realizację przeróżnych zadań drukarskich. Są w pełni spersonalizowane, adekwatnie do potrzeb. Łatwo więc umieścić na takich materiałach indywidualne informacje, co jest szczególnie przydatne na przykład podczas drukowania etykiet z numerami seryjnymi. Niskonakładowe zamówienia realizowane są praktycznie od ręki, te większe zaś już w ciągu kilku godzin. To wszystko wpływa też na niskie koszty.

Zobacz również:  Obsługa prawna spółek - na czym polega?

Gdzie zamówić drukowanie cyfrowe katalogów?

Profesjonalna drukarnia cyfrowa przygotuje dla nas materiały, jakich potrzebujemy. Polecamy drukarnię Skankolor Katowice, którą znajdziemy pod adresem https://www.skankolor.pl/service/druk-folderow, gdzie zapewniony mamy druk katalogów najwyższej jakości w różnych formatach: A4, A5, 21×21 cm. Zazwyczaj okładki folderów drukowane są na papierze o większej gramaturze (250g, 300g), wewnętrzne strony folderów zaś na gramaturze 115g do 170g. Pamiętaj, że zarówno okładki folderów, jak i stron wewnętrznych możemy uszlachetnić wedle Twojego życzenia. Co więcej – foliujemy i lakierujemy wybiórczo UV, zapewniając idealny paser. Do dyspozycji jest folia błyszcząca, matowa i soft touch. A wszystko to od 1 egzemplarza.

Zobacz również:  Fotografia produktowa Lublin - gdzie warto zgłosić się po zdjęcia typu packshot?

Zapewniamy pełną personalizację katalogu, bo wiemy, że najbardziej skuteczne oferty są właśnie spersonalizowane. Możesz być pewien zawsze najwyższej jakości i terminowości, gdyż wszelkie zlecenia realizujemy w bardzo krótkim czasie. Co ważne, wszelkie procesy odbywają się w naszej drukarni, więc mamy kontrolę od początku do końca nad całym projektem.

Zachęcamy do lepszego zapoznania się z naszą ofertą, dzięki czemu zyskasz dokładny wgląd w pełnię naszych usług. Zyskujesz to, co najważniejsze, aby być w pełni zadowolonym z drukowania cyfrowego – najwyższą jakość, personalizację, szybkość realizacji i dodatkowe usługi, jak uszlachetnienie wydruku. To oznacza, że zawsze otrzymujesz precyzyjne wydruki ze świetnym odwzorowaniem detali, są one dokładnie takie, jak w założeniach, spersonalizowane pod Twoje potrzeby. Uzyskujesz je bardzo szybko, dzięki czemu oszczędzasz czas. Mnogość tych zalet sprawia, że druk cyfrowy zyskuje z każdym rokiem, stając się podstawowym wyborem dla większości osób!